paulina015.jpg

Poznajmy się lepiej – spędzimy razem trochę czasu. Czasu, który będzie wyjątkowy zarówno dla Was, jak i dla mnie. Chcę żebyście poznali mnie lepiej, ponieważ razem będziemy tworzyć historię Waszych wspomnień, zamkniętą w kadrze mojego aparatu. 

 

Mam na imię Paulina i mieszkam w Gdańsku. Od dziecka byłam blisko sztuki i wszystkiego, co z nią związane. Przez kredki i plastelinę aż po architekturę wnętrz, którą wybrałam jako kierunek studiów. Z perspektywy czasu dostrzegłam, że otaczająca mnie sztuka wciąż skupiała się wokół tych samych elementów – historii, emocji, miejsc i potrzeby zatrzymania ich na dłużej. Dla dobrych zdjęć jestem w stanie zarwać niejedną noc i niejeden poranek, mimo że drzemie we mnie niezły śpioch.  Uwielbiam pyszne ciacha, nie mam więc innego wyjścia, jak tylko spędzać godziny przy piekarniku.  W wolnych chwilach zaszywam się z książką w miejscach przesiąkniętych zapachem kawy lub dziergam kolejny szalik z milusiej wełny. Biegam – to daje mi oddech, poczucie odcięcia i swobody. Dzień zaczynam w mojej ukochanej koszulce Star Wars, z kubkiem kawy w ręku i najsłodszą na świecie świadomością, że w życiu robię to co kocham. 

 

paulina019.jpg

 

Kocham naturalność, czyste emocje niezmącone sztucznym pozowaniem. Nie lubię studia, uwielbiam plener. Fotografuję w miejscach, w których możecie czuć się swobodnie. Wasz dom – okruchy na stole po niedzielnym śniadaniu, delikatnie pogniecione prześcieradło, na którym przytulaliście się godzinami. Wspomnienia, które chcę zatrzymać na zdjęciu muszą być prawdziwe, a nie wyreżyserowane. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich najbardziej interesuje mnie miłość. Patrzę na nią moimi oczami, łapię ją w naturalne kadry. Chciałabym abyście jeszcze raz spojrzeli na Waszą historię i zakochali się w niej do szaleństwa. Byłoby cudownie móc Wam towarzyszyć.

 

paulina003.jpg

Jeśli zastanawiacie się jak wyglada sesja ze mną - obejrzyjcie ten króciutki filmik! :)