about.png
 
 

Inspired by Love
PHOTOGRAPHY

 

Poznajmy się lepiej – spędzimy razem trochę czasu. Czasu, który będzie wyjątkowy zarówno dla Was, jak i dla mnie. Chcę żebyście poznali mnie lepiej, ponieważ razem będziemy tworzyć historię Waszych wspomnień, zamkniętą w kadrze mojego aparatu. 

 
 

Mam na imię Paulina i mieszkam w Gdańsku. Od dziecka byłam blisko sztuki i wszystkiego, co z nią związane. Przez kredki i plastelinę aż po architekturę wnętrz, którą wybrałam jako kierunek studiów. Z perspektywy czasu dostrzegłam, że otaczająca mnie sztuka wciąż skupiała się wokół tych samych elementów – historii, emocji, miejsc i potrzeby zatrzymania ich na dłużej. Dla dobrych zdjęć jestem w stanie zarwać niejedną noc i niejeden poranek, mimo że drzemie we mnie niezły śpioch. 

Uwielbiam pyszne ciacha, nie mam więc innego wyjścia, jak tylko spędzać godziny przy piekarniku. W wolnych chwilach zaszywam się z książką w miejscach przesiąkniętych zapachem kawy lub dziergam kolejny szalik z milusiej wełny. Biegam – to daje mi oddech, poczucie odcięcia i swobody. Dzień zaczynam w mojej ukochanej koszulce Star Wars, z kubkiem kawy w ręku i najsłodszą na świecie świadomością, że w życiu robię to co kocham. 

 
 
Divider-Top.png