Bardzo często słyszałam od panien młodych, że biała suknia ślubna to nie ta jedyna, wymarzona. Chciałyby suknie inną, w ich ukochanych pastelowych i subtelnych kolorach. Z drugiej strony, nie wiedzą jak odnaleźć się z kolorową suknią w całej oprawie ślubnej. Tak właśnie narodził się pomysł na nasz nowy zimowy projekt, kiedy okazało się, że wszystkie słyszymy te wahania i wątpliwości. Patrycja z Bukiety Bankiety jako organizator zebrała nasze pomysły i tak powstało Dusty Blue Lovestory. Razem z  Rekwizytornia & Company oraz Julia's Makeup Impressions chciałyśmy Wam pokazać, że pastelowej sukni wcale nie trzeba się bać! A nawet można stworzyć taką oprawę, że z typowo letniej sukni przerodzi się w przepiękne zimowe cudo!

Oczywiście podczas planowania Dusty Blue Lovestory wyobrażyłyśmy sobie kadry wypełnione śniegiem po brzegi, ale w Gdańsku zima nie chciała zawitać przez cały grudzień. Jednak dzięki innym firmom ślubnym, które dopełniły całą zimową oprawę aż tak bardzo nie brakuje nam tego śniegu na zdjęciach :) W szczególności zimową aurę samą swoją obecnością stworzyła nasza druga modelka Husky Ciri! Zaczynam podziwiać fotografów, którzy pracują ze zwierzętami, bo to naprawdę niełatwa sprawa! :)

A na koniec chciałam jeszcze raz podziękować Klaudii i Piotrowi, naszej dzielnej parze, której żadne minusowe temperatury nie były straszne! Dziękuję jeszcze raz kochani za wszystkie uśmiechy i prawdziwe ciepło, które było cały czas z Wami! <3  

Organizacja: Patrycja (Bukiety Bankiety) z naszą małą pomocą

Oprawa florystyczna i dekoracje: Bukiety Bankiety (kwiaty, bieżnik, kieliszki) 

Zdjęcia: Atelier wspomnień 

Dekoracje i rekwizyty: Rekwizytornia & Company 

Make up: Julia's Makeup Impressions 

Sukienka: Wedding Room- Ślubne Rewolucje 

Grafika: MRs DESIGN 

Tort: NOTOCIACHo 

Muszka: Bridebox project 

Wstążka: September 

Biżuteria: Patoo gdynia 

Stylizacja modela - PAWO Gdańsk Alfa Centrum 

Para: Klaudia i Piotr