MNIEJ to WIĘCEJ.

Estetyczne, eleganckie, etyczne i zrównoważone. Takie wesela i uroczystości marzą mi się od dawna.

Ten projekt to odzwierciedlenie naszej misji, która ma na celu wspierać Was w ograniczaniu śladu ekologicznego Waszych imprez, czyli dążyć do tego, aby Wasze wydarzenia zostawiały świat w takim samym lub lepszym stanie w jakim go w danym dniu zastaliście.

Aby wesela nabrały dodatkowego wymiaru. Stały się okazją do podzielenia się z Waszymi gośćmi Waszą wizją świata, tego co dla Was najważniejsze-celebracją wierności sobie i być może Waszemu wspólnemu postanowieniu życia w duchu  lesswaste, a co za tym idzie np. odpowiedzialnej konsumpcji czy ochrony naszego środowiska (#thereisnoplanetb).

Abyście podobnie jak my zaczęli napędzać się myślą, że tyle ile osób na weselu, tyle okazji do zaintrygowania tematami #zerowaste czy #ograniczamplastik. Żebyście ignorowali trendy, a skupiali się na tym co najbliższe Waszemu poczuciu piękna i estetyki, Waszemu stylowi życia i pasjom (o czym często na ślubnej grupie wsparcia Marysi z  Ślub bez bez).

Żebyście odważyli się dekorować zgodnie z myślą, że MNIEJ to WIĘCEJ. Dzięki temu będzie nie tylko autentyczniej i piękniej, ale najprawdopodobniej również w duchu etycznego i zrównoważonego wesela, bo po zajrzeniu w głąb siebie okaże się, że nie potrzeba Wam do szczęścia kilku kartonów jednorazowych, importowanych z daleka dekoracji, które chwilę po imprezie lądują w koszu.

Dlatego chciałam podzielić się z Wami efektami bliskiemu mojemu sercu projektu - stylizowanej sesji zdjęciowej z Anią z Rekwizytornia&Company i Anią z Folkisz oraz pozostałymi godnymi Waszej uwagi markami.

Rekwizytornia & Company
Z rózgą do ślubu
Julia's Makeup Impressions
Dzikie Barwy
wedding mark
Zielony Słoń Studio Ceramiki
Malva Models/mod. Nadia 
ŚWIETLICA collective space